Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Büyük Fırsat Kaçtı!

Büyük Fırsat Kaçtı!

Trabzonspor, ligin zirvesine tutunma fırsatını değerlendiremedi… 20. haftada Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Başakşehir’in puan kayıplarının ardından kendi sahasında Göztepe’yi konuk eden Trabzonspor, sahadan golsüz beraberlik ayrılarak ayağına kadar gelen fırsatı geri çevirmiş oldu. Zirvede yaşanan kayıpların ardından Göztepe engelini geçip yeniden bir hava yakalamak isteyen bordo-mavililer, pozitif futbola rağmen 3 puanı getirecek golü bir türlü bulamadı.

Trabzonspor Teknik Direktör Rıza Çalımbay da Göztepe maçında baştan sona kadar etkili bir oyun ortaya koyduklarını belirtirken, “Bir sürü pozisyon yakaladık, sahanın her yerinde biz vardık. Pozisyonların hepsinde organize geldik. Ölü topları mükemmel kullandık ama maalesef gol bulamadık. Önümüzde bir sürü daha maç var. Önemli olan diğer maçlarda bu oyunu devam ettirmemiz. Ben oyuncularımı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Haberler