Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
SAADET’den MHP ve VP’ye ziyaret

SAADET’den MHP ve VP’ye ziyaret

SAADET Partisi Trabzon İl Başkanı Cevat Kurt, MHP ve Vatan Partisi Trabzon İl Başkanlıklarını ziyaret etti. Ülke sorunlarının görüşüldüğü ziyaretlerin ana gündemi TSK tarafından Suriye’nin Kuzeybatısına başlatılan Afrin Operasyonu oldu.

SAADET Partisi (SP) Trabzon İl Başkanı Cevat Kurt, MHP ve Vatan Partisi Trabzon İl Başkanlıklarını ziyaret etti. Ülke sorunlarının görüşüldüğü ziyaretlerin ana gündemi TSK tarafından Suriye’nin Kuzeybatısına başlatılan Afrin Operasyonu oldu.

Trabzon Vatan Partisi İl Başkanı Osman Nuri Saral’ı makamında ziyaret eden Kurt daha sonra MHP Trabzon il Başkanı Nihat Birinci'yi ziyaret etti. Saadet Partisi tarafından MHP ve Vatan Partisine gerçekleştirilen ziyaretlerin ana gündemini Uyum yasaları ile Siyasi Partilerin ülke meseleleri için bir araya gelmelerinin önemi oluşturdu.  Türkiye’nin çok hassas bir dönemden geçtiğini belirten Trabzon İl Başkanı Cevat Kurt, böyle zor süreçlerde bir araya gelmenin önemli olduğunu kaydetti. Kurt “Şu anda zor bir süreç yürütüyoruz. Allah ordumuza yardım etsin. Millet olarak bir arada durmamız lazım. Parti ziyaretlerinin de bu süreçte önemli olduğunu düşünüyoruz. Biz parti olarak söylemlerden çok eylemlere ağırlık veriyoruz. Bu gün gelinen bir sonuç var ama bugün bu sonucun sebeplerini konuşma zamanı değil. Şehit veriyoruz ve küresel güçlerin kuşatması altındayız. Bundan sonra ülkeyi yönetenlerin yürüteceği politikalar ve koyacakları tavır çok önemlidir.” dedi. Kurt, 16 Nisan’da yapılan yasa değişikliği uyum yasaları ile ilgili parti görüşlerinin yer aldığı bir kitapçığı Birinci’ye takdim ederek ziyaretini sonlandırdı.

Filiz YILDIRIM

Haberler