Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bu taraftar arkanızda her zaman

Bu taraftar arkanızda her zaman

Trabzonspor’un başarılı ismi Kaptan Onur Kıvrak ile Uğur Demirok taraftarlarla buluşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Faroz Mahallesi ile başlayan ziyaret programlarına dün Trabzonlu Gençler Taraftarlar Derneği’ni ziyaretle devam ettiler. Oldukça kalabalık bir taraftar grubunun karşıladığı Onur Kıvrak ile Uğur Demirok taraftarlara son dönemlerde kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.

KİMSE MAĞLUBİYET İÇİN OYNAMAZ

Dernek Başkanı Mehmet Fındıkçı Trabzonspor’un her zaman üst sıralara hedef koyan bir takım olduğunu ve taraftarlar olarak kendilerinin de bu anlamda takıma her zaman sahip çıkması gerektiğini söyledi. Önceki gün oynanan ve berabere biten Göztepe maçında takımın çok iyi bir futbol ortaya koyduğunu ifade eden Mehmet Fındıkçı, “Takımımız böyle oynasın bizim desteğimiz hep onlarladır. Elbette her zaman istediğimiz sonuç olamıyor. Kimsenin sahaya mağlup olmak için çıktığını düşünmüyoruz. Biz bile arkadaşlarımızla halı sahada maç yaparken galip gelmek için çaba sarf ediyoruz. Kaldı ki futbolcuların bu anlamda art niyetli olduğu asla düşünülemez” diye konuştu.

90. DAKİKAYA KADAR DESTEK

Trabzonspor’un başarılı file bekçisi Onur da taraftarın son dönemlerde Medical Park Stadı’nı doldurmasından dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Onur, “Bazı maçlara çok iyi başlayamadığımız da oluyor. Ancak o esnada taraftarımızın desteği çok önemli. Eğer o gücü en kuvvetli bir şekilde yanımızda, arkamızda hissedersek bu bize daha da güç katacaktır. Bu yüzden de taraftarımız bizi 90. dakika düdüğüne kadar desteklesin. Yanlışımız, hatamız olursa elbette eleştirsin ancak bu eleştiriler de yapıcı olsun. Çünkü hepimizin ortak sevdası, derdimiz Trabzonspor” dedi.

Nurgül GÜNAYDIN

Haberler