Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Mayısta Süper Lig'deyiz

Mayısta Süper Lig'deyiz

3 maçta 4 gol atan Ç.Rizespor’un Kosovalı golcüsü Vedat Muric, iddialı konuştu

Muric, “Ligin ikinci yarısına iyi başladık ve bunun devamını getireceğiz. Hedefimiz tabii ki belli Süper Lig”

Çaykur Rizespor’un devre arasında uzun uğraşlarla renklerine kattığı Vedat Muric önemli açıklamalarda bulundu. Ligin ikinci yarısında oynanan 3 maçta 4 gol atarak taraftarın gönlünde taht kuran Kosovalı oyuncu, “Hem Rizespor hem de kendisi için her şey çok daha güzel olacak” dedi. Sözlerine Çaykur Rizespor’a transferi ile başlayan Muric, “Transfer teklifi aldığımda hemen kabul ettim. Rizespor hedefleri olan büyük bir camia. Bende bunun için de yer almak istedim. Transfer sürecimde başkanımız Kemal Yardımcı’nın kararlı tutumu önemli etken oldu” şeklinde konuştu.

Yaklaşık 1 aydır Rizespor’da olduğunu ifade eden Muric, sözlerine şu şekilde devam etti: “Takımıma kısa sürede uyum sağladım. Rizespor’da çok güzel bir ortam var. Bu da benim performansımda önemli etken oldu. Rizespor’daki kariyerime iyi başlayıp 3 maçta 4 gol attım. Ligin ikinci yarısına iyi başladık ve 3 maçtan 7 puan aldık. İkinci yarı çok zor geçecek. Çok zor ve önemli maçlar oynayacağız. Buna göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz belli. Mayıs ayında Süper Lig. Taraftarımızın desteğiyle bunu gerçekleştireceğiz”

Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ve taraftar için de konuşan Vedat Muric, “İbrahim Üzülmez, Gençlerbirliği’nde de hocamdı. Birbirimizi tanıyoruz. Bize abi gibi yaklaşıyor. Sahada bize özgürlük veriyor. İletişimi ve futbolcularla bağı çok iyi. Bu da bize güven veriyor. Süper Lig’e çıkma yarışında taraftarın desteği çok önemli. Taraftar bizim 12. adamımız. Rizespor’un hedefi bir yıl aradan sonra Süper Lig’e çıkmak. Tribünleri doldurup bize sonuna kadar destek vermelerini istiyoruz. Hedefe birlikte yürümek istiyoruz” dedi.

Alihan TELATAR

Haberler