Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Isıran, mücadele eden bir Rizespor vardı

Isıran, mücadele eden bir Rizespor vardı

Üzülmez, “Oyuncularım takdir edilmesi gereken bir mücadele ortaya koydu” dedi, ekledi:

4 haftalık galibiyet serisine Erzurumspor ile berabere kalarak son veren Çaykur Rizespor’da Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, Erzurum deplasmanında oyuncularının ortaya koyduğu performanstan memnun. Erzurumspor beraberliği ile galibiyet serisine bir hafta ara verdiklerini ifade eden Üzülmez, “Erzurum’da saha ve hava şartları ile zor bir deplasman maçı oynadık. Ligde zirve hesapları yapan takımların Erzurum’da ne katar zorlandıklarını iyi biliyoruz. Oyuncularım Erzurum’da takdir edilmesi gereken bir mücadele ortaya koydu” dedi.


“Çok zorlu bir deplasmanda geriye düşmemize rağmen ısıran, isteyen ve mücadele eden bir takım görüntüsü içinde olduğumuzu gösterip bir puan aldık” şeklinde sözlerine devam eden Üzülmez, “Rizespor olarak bizim hedeflerimiz belli. Uzun lig maratonunda kendi sahanda kazandıktan sonra dışarıda aldığın bir puanlar çok önemlidir. Çünkü içeride 3, dışarıda 1 puan sizi hedefinize getirir. Galibiyet serisini Erzurum’da devam ettiremesek bile maçı kaybetmememiz bizim açımızdan sevindirici oldu” ifadelerine yer verdi.
 

Ligde hakem hatalarına çok dikkat etmek gerektiğine dikkat çeken Üzülmez, “Hakem hatalarını göz ardı etmememiz lazım. Çünkü insanların kafasında ‘Rizespor Süper Lig’e çıkacak’ diye bir algı var. Nasıl mücadele edildiğini hep beraber görüyoruz. Bu algı operasyonunu bir kenara bırakalım. Dışarıdaki bu tür spekülasyonlar ve yorumlar bizi yolumuzdan döndüremez. Hakemlerin bize karşı çok daha rahat olmamaları gerekiyor. Adana Demirspor ve Erzurumspor maçlarında aleyhimize hakem hataları oldu” şeklinde konuştu.

Haberler