Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Şehidin kardeşi zafer mesajı gönderdi

Şehidin kardeşi zafer mesajı gönderdi

Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı operasyonunda şehit ateşi Giresun’a düştü

AFRİN’DEKİ Zeytin Dalı Harekâtında PKK/PYD’li teröristlerce bölgedeki görevli tanka düzenlenen saldırıda şehit olan 29 yaşındaki Uzman Çavuş Ufuk Aktağ'ın acı haberi Giresun’un Şebinkarahisar ilçesindeki Avutmuş Mahallesi’nde yaşayan ailesine verildi. Zeytin Dalı Harekâtında görev alan şehit Ufuk Aktağ'ın kendisi gibi uzman çavuş olan kardeşi Engin Aktağ’ın, şehit kardeşinin fotoğrafıyla birlikte, "Allah yolumuzu açık etsin kardeşim, devrem dünya Türk'ün gücünü görecek, zafer bizim." mesajını paylaştığı görüldü. Aktağ ailesinde beş kardeşten biri olan Ufuk Aktağ'ın Afrin'den alındığı ancak törenin ne zaman yapılacağı belirsizliğini korurken­­ cenaze töreninin Şebinkarahisar ilçesinde bugün yapılacağı öğrenildi. 

AFRİN’DEKİ Zeytin Dalı Harekâtı’nda terörist tarafından tanka düzenlenen saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Ufuk Aktağ'ın acı haberi Giresun’un Şebinkarahisar ilçesindeki ailesine ulaştı. Afrin’deki Zeytin Dalı Harekâtı’nda PKK/PYD’li teröristlerce bölgedeki görevli tanka düzenlenen saldırıda şehit olan 29 yaşındaki Uzman Çavuş Ufuk Aktağ'ın acı haberi, Giresun’un Şebinkarahisar ilçesindeki Avutmuş Mahallesi’nde yaşayan ailesine verildi. Şehidin annesi Tülay Aktağ ve babası Mehmet Aktağ’a acı haberi veren Şebinkarahisar Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz ve komutanlar başsağlığı diledi. Şehidin evi Türk bayraklarıyla donatılırken, evin önünde de ambulans hazır bekletildi. Evli ve bir çocuk babası olan şehidin cenazesinin pazartesi günü toprağa verileceği öğrenildi.

ALLAH YOLUMUZU AÇIK ETSİN KARDEŞİM

20 Ocak'ta başlayan Zeytin Dalı Harekâtı’nda görev alan şehit Ufuk Aktağ'ın kendisi gibi uzman çavuş olan kardeşi Engin Aktağ’ın, şehit kardeşinin fotoğrafıyla birlikte, "Allah yolumuzu açık etsin kardeşim, devrem dünya Türk'ün gücünü görecek, zafer bizim." mesajını paylaştığı görüldü.

ŞEHİT EVİNDE ACILI BEKLEYİŞ SÜRÜYOR

Zeytin Dalı Harekâtı’nda şehit düşen Uzman Çavuş Ufuk Aktağ'ın Şebinkarahisar’ın Avutmuş Mahallesi’ndeki baba ocağında acı bekleyiş sürüyor. Şehit haberini alan acılı aile, oğullarının cenazesinin getirilmesini beklerken, bir yandan da taziyeleri kabul ediyor. Aktağ ailesinde beş kardeşten biri olan Ufuk Aktağ'ın Afrin'den alındığı ancak törenin ne zaman yapılacağı belirsizliğini korurken, cenaze töreninin Şebinkarahisar ilçesinde bugün yapılacağı öğrenildi.

Haberler