Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Akçaabat’ta Bulut yeniden...

Akçaabat’ta Bulut yeniden...

AKÇAABAT Esnaf ve Sanatkâr Kredi Kefalet Kooperatifi Olağan genel Kurulu yapıldı. Akçaabat’ta bir düğün salonunda gerçekleşen kongreye çok sayıda esnaf katıldı. Protokolden ise AK Parti Trabzon Milletvekilleri Adnan Günnar ve Salih Cora,  Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen,  ve çok sayıda esnaf katıldı. 

AKÇAABAT Esnaf ve Sanatkâr Kredi Kefalet Kooperatifi Olağan genel Kurulu yapıldı. Akçaabat’ta bir düğün salonunda gerçekleşen kongreye çok sayıda esnaf katıldı. Protokolden ise AK Parti Trabzon Milletvekilleri Adnan Günnar ve Salih Cora,  Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Bölge Birliği Başkanı Murat Gümrükçü ve çok sayıda esnaf katıldı. AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar kongrede yaptığı konuşmada Akçaabat'ta ve Trabzon'a yapılan yatırımlardan bahsetti.

ŞEFİK TÜRKMEN’DEN YER İSTEDİ

Kongrede konuşan Akçaabat Esnaf ve Sanatkâr Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Bulut,  Akçaabat belediye Başkanı Şefik Türkmen’den odanın yerinin kendilerine satılmasını istedi. Başkan Bulut “Başkan daha önce bize bu konuda bir çalışma yapacağını söylemişti. Fakat bunu sonuçlandıramadık. Biz şuan kirada olduğumuz yerin bize satılmasını istiyoruz. Akçaabat Esnaf ve Sanatkâr Kredi Kefalet Kooperatifi’nin kendisine ait bir yeri olmalıdır.” dedi. Yönetim ve denetim raporlarının oylanmasından yapılan konuşmalara ardından kongre sona erdi. Konuşlara sonrasında gerçekleşen seçimde tek aday olan İsmail Bulut yeniden başkanlığa seçildi. Bulut’un listesinde şu isimler yer aldı: Aydın Hurmacı, Muhammet Serdar, Hüseyin Aktaş, Mustafa Misir.

 Berkant PARLAK

Haberler