Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Pekşen Anahtar Listede Yok

Pekşen Anahtar Listede Yok

CHP Parti Meclisinin dün yapılan ve geç saatlerde sonuçlanan seçiminde Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun listesinde 2 Trabzonlu isim yer aldı. 60 kişilik Parti Meclisine Mehmet Akif Hamzaçebi, Haluk Pekşen ve Yavuz Karan aday olurken Pekşen, Kılıçdaroğlu’nun listesinde yer almadı.

CHP Parti Meclisinin dün yapılan ve geç saatlerde sonuçlanan seçiminde Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun listesinde 2 Trabzonlu isim yer aldı. 60 kişilik Parti Meclisine Mehmet Akif Hamzaçebi, Haluk Pekşen ve Yavuz Karan aday olurken Pekşen, Kılıçdaroğlu’nun listesinde yer almadı. Kılıçdaroğlu’nun bölge illerinin istekleri doğrultusunda liste hazırladığını ve kendisinin de listeye girdiğini belirten Karan “Benim ismim tüm anahtar listelere girdi. Bana güvenen ve bu göreve layık gören Genel Başkanımız ve tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Genel Başkan’ın listesinde benimle birlikte Akif Bey’in olması gurur vericidir. Trabzon’dan iki isim olması Trabzon’a da CHP’ye de güç verecektir.” dedi. CHP Trabzon Milletvekili Halûk Pekşen “Daha güçlü bir CHP Aydınlık bir Türkiye için, ülkemiz ve demokrasiye hizmet etmek için mücadelemiz sürüyor. Atatürk ilkelerine bağlı, laik, demokratik bir Türkiye yolunda bir CHP’yi inşa etmek için Parti Meclisi üyeliğine adayım.” dedi.

Berkant PARLAK

Haberler