Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Aman dikkat beyler

Aman dikkat beyler

Bordo-mavililer, duran toplardan kalesinde 13 gol gördü

Trabzonspor’un Göztepe maçı öncesinde İzmir temsilcisinin duran toplardan attığı goller dikkat çekiyor. Göztepe, ligde Fenerbahçe’nin ardından duran toplardan en fazla gol bulan ekip konumunda… Sarı-kırmızılar şimdiye kadar duran toplardan rakip fileleri 17 kez havalandırdı. Göztepe bu gollerin 6’sını penaltıdan atarken, 2’sini serbest vuruştan, 5’ini serbest vuruş sonrasında, 4’ünü de köşe vuruşu sonrasında buldu.
Duran toplara zaafı olan Trabzonspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay, bu konuda öğrencilerini sık sık uyarırken, hafta içerisinde takıma duran top çalışması da yaptırdı. Fenerbahçe maçında da kalesinde duran toptan golü gören Trabzonspor, şimdiye kadar kalesinde, 6’sı penaltı, 1’i serbest vuruş, 2’si serbest vuruş sonrası ve 4’ü de köşe vuruşu sonrası olmak üzere toplam 13 duran toptan gol gördü.

Haberler