Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun çıkış peşinde

Giresun çıkış peşinde

Son iki maçında beş puan yitirerek yarışta geri düşen Çotanaklar İstanbulspor’u konuk ediyor

Giresunspor bugünkü doksan dakikada İstanbulspor’un bileğini bükerek yarışta yoluna kaldığı yerden devam etmek istiyor. 18.00’da başlayacak karşılaşmayı Abdulkadir Bitigen yönetecek

İkinci yarının ilk iki haftasında kaybettiği beş puanla yarışta geri düşen Akın Çorap Giresunspor bugün sahasında İstanbulspor ile kozlarını paylaşacak.

Boluspor yenilgisiyle ikinci yarının startını veren Yeşil-beyazlılar, geçtiğimiz hafta ise Adanaspor ile deplasmanda 1-1 berabere kalmıştı. Çotanaklar bugünkü doksan dakikada İstanbulspor’un bileğini bükerek yarışta yoluna kaldığı yerden devam etmek istiyor. Giresunspor’da sakatlığı bulunan Mert Örnek yine yok, Caner ise büyük ihtimalle sahada olacak. Cezalı oyuncu bulunmuyor. Hazırlıklarını tamamlayan Giresunspor tesislerde kampa girdi.

Giresun Atatürk Stadı’nda oynanacak ve 18.00’da başlayacak karşılaşmayı Kayseri Bölgesi hakemlerinden Abdulkadir Bitigen yönetecek. Giresunspor’un mücadeleye kalede Ahmet, savunmada Caner (Murat), Aykut, Çağlar, Hüsamettin, orta alanda Andre Dodo, Panajotis, Korkishko, Jones, Muhammet Reis (Henrique), önde ise Batuhan’dan oluşan 11’le başlayacağı sanılıyor. Teknik adam Metin Diyadin, bu maçı kazanarak çıkışa geçmek istediklerini söyleyerek; “Galibiyetle sahadan ayrılmak istiyoruz. Bunun için oyuncularımız son düdüğe kadar aslanlar gibi savaşacaklardır” ifadelerini kullandı.

Haberler