Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Pekşen ve Karan PM’ye aday oldu

Pekşen ve Karan PM’ye aday oldu

CHP'nin 36’ncı Olağan Kurultayı Ankara’da başladı. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin yarışacağı kurultayda Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen ile eski Trabzon İl Başkanı Yavuz karan da Parti Meclisi (PM) için yarışacak. Cumhuriyet Halk Partisi’nin dün Ankara’da başlayan 36. Olağan Kurultayı'nda Trabzon'dan 2 isim Parti Meclisi üyeliğine aday olduğunu açıkladı. Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen geçen kurultayda aday olmuş, seçilmek için gerekli oyu almış, ancak kadın ve gençlik kotası nedeniyle PM dışında kalmıştı. Pekşen, “Standımıza gelerek Parti Meclisi adaylığımıza destek veren yüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Daha güçlü bir CHP, aydınlık bir Türkiye için omuz omuza mücadeleye devam” dedi.

Diğer isim ise Eski CHP Trabzon İl Başkanı Yavuz Karan. Parti yönetimini oluşturacak isimler ise 52 kişilik PM üyesi ve 8’de bilim kültür olmak üzere 60 kişiden oluşuyor.

Haberler