Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Feci kaza: 1 ölü 3 yaralı

Feci kaza: 1 ölü 3 yaralı

Ortahisar’da virajı alamayan kamyonet devrildi, lise öğrencisi öldü

TRABZON Ortahisar ilçesi Dolaylı Mahallesi’nde şehir merkezine gelmekte olan kamyonet devrildi. Gençlerin bulunduğu kamyonetten alttaki yola düşen 80. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Atakan Bayraktar (16) hayatını kaybederken 3 kişi de yaralandı. Lise 3. sınıf öğrencisi olan Atakan Bayraktar dün gözyaşları arasında toprağa verildi.

TRABZON Ortahisar ilçesi Dolaylı Mahallesi’nde şehir merkezine gitmekte olan kamyonet devrildi. Gençlerin bulunduğu kamyonetten alttaki yola düşen 80. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Atakan Bayraktar (16) hayatını kaybederken 3 kişi de yaralandı. Lise 3. sınıf öğrencisi olan Atakan Bayraktar dün gözyaşları arasında toprağa verildi.

Dolaylı Mahallesi yolunda meydana gelen kazada bir grup gencin içinde olduğu kamyonet Hacımehmet mevkisine pakın noktada virajı alamayarak devrildi. Bu sırada aracın kasasında bulunan 80. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Atakan Bayraktar (16) hayatını kaybederken 3 genç de yaralandı.

Hayatını kaybeden Atakan Bayraktar için dün Dolaylı Mahallesinde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Hasan Saka ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Genç lise öğrencisi Atakan Bayraktar cenaze namazından sonra aynı yerdeki aile mezarlığında defnedildi.

 Aydın GELLECİ

Haberler