Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Gümüşhanespor bu ligin üzerinde

Gümüşhanespor bu ligin üzerinde

Büyükbayraktar, “Elimizdeki kadro TFF’de üst sıraları zorlar” dedi

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Gümüşhanespor’da Başkan Kaya Büyükbayraktar, yeni gelen oyuncularla kadrolarının daha da güçlendiğini ve sezon sonunda şampiyonluğun geleceğinden emin… Kadrolarına çok önemli isimleri takviye ettiklerini dile getiren Başkan Büyükbayraktar, “Çok iyi kadromuz var. Bu ligin çok çok üzerinde. Şu anki mevcut kadromuz, TFF 1. Lig’de üst sıraları zorlayabilecek bir kadro. Gümüşhanespor’un hedefleri belli ve bu hedeflere ulaşmak istiyoruz” dedi.

“Bu sezon istenmeyen tatsız olaylar yaşadık” şeklinde sözlerini sürdüren Başkan Büyükbayraktar, “Ben hiçbirine anlam veremedim. Giden teknik direktörlerimiz işlerine karışıldığını söylüyor. Tekrar söylüyorum, birisi çıksın desin ki ‘Başkan bizim işimize karıştı’ ben servetimi bağışlarım. Ama inanıyorum ki bu kulüp, bu şehir bu sezon şampiyonluğa uzanacak” ifadelerine yer verdi.
Gümüşhane şehrinin git gide büyüdüğünü söyleyen Büyükbayraktar, “Gümüşhane artık eski Gümüşhane değil. Ekonomisiyle, üniversitesiyle, kulübüyle büyüyen bir şehiriz. Önümüzde zorlu Fethiyespor maçı var. Bu maç bizim için çok önemli. Konya deplasmanında kaybettiğimiz 3 puanı bu maçta telafi edeceğimize inanıyorum. Taraftarlardan isteğim kulübü asla yalnız bırakmasınlar. Fethiyespor’la oynayacağımız karşılaşmada tribünleri doldursunlar ve sonuna kadar bize destek olsunlar” dedi.

 

Haberler