Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Gedikli: Ortahisar canından bezdi

Gedikli: Ortahisar canından bezdi

MHP Ortahisar İlçe Başkanı Murat Gedikli, Ortahisar’da yaklaşık 333 bin kişinin yaşadığını ve gerek diğer ilçeler, gerekse diğer şehirlerden gelen vatandaşların da bu sayıya eklenmesiyle Ortahisar’ın en az 500 bin kişinin hareket ettiği büyük bir ilçe olduğunu ifade ederek bu nüfus hareketliliğine rağmen ilçenin sorunlarının halledilmediğini savundu.

MHP Ortahisar İlçe Başkanı Murat Gedikli, Ortahisar’da yaklaşık 333 bin kişinin yaşadığını ve gerek diğer ilçeler, gerekse diğer şehirlerden gelen vatandaşların da bu sayıya eklenmesiyle Ortahisar’ın en az 500 bin kişinin hareket ettiği büyük bir ilçe olduğunu ifade ederek bu nüfus hareketliliğine rağmen ilçenin sorunlarının halledilmediğini savundu. Ortahisar altyapısının, basit yağmurları bile kaldıramadığından söz eden Gedikli, bu altyapı bozukluğunun ilçeye getirdiği zararların haddinden fazla olduğunu ve tüm bunlarında vatandaşı canından bezdirdiğini söyledi. Gedikli, “Basit bir yağmurun yağması, su kanallarının tıkanmasına, elektriklerin kesilmesine, suların kesilmesine yol açmakta, trafik sorunları keza bir türlü halledilememektedir. Şehrimizi yönetenler her nedense çalışanların işten çıkış saatlerinde, sorunlarla karşılaşmamak için belirli noktalara hiç uğramıyorlar. İlçemizde moloz mevki, Atapark, meydan, taksim yokuşu Değirmendere gibi alanlarda trafik sorunu vatandaşlarımı adeta canından bezdirme noktasına getirmiştir.” dedi.

Gültekin SADIKOĞLU

Haberler