Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon saldıracak!

Trabzon saldıracak!

Çalımbay, ligde hedefsiz kalınması ve Burak’ın yokluğunda hücum hattını üretken hale getirmek istiyor

Trabzonspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay, golcü oyuncu Burak Yılmaz’ın yokluğunda hücum hattını daha üretken hale getirmek için mesai harcıyor. Takımın gol yükünü çeken Burak Yılmaz’ın yokluğunda birçok alternatif üzerinde duran Rıza Çalımbay, Hugo Rodallega ile Dame N’Doye’yi hücum hattında birlikte kullanmayı planlıyor. Hafta başından itibaren Rodallega ile özel görüşmeler yapan Çalımbay, Kolombiyalı oyuncuyu Göztepe maçına motive ediyor.

Senagalli oyuncu N’Doye’yi biraz daha kanatlara çekerek gol yükünün sadece hücum hattına yıkılmasının önüne geçmek isteyen Çalımbay, basına ve taraftara kapattığı çalışmalarda da bu oyun yapısı üzerinde çalışıyor. Arjantinli oyuncu Sosa’yı da takıma monte edecek olan Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın, zirveye tutunmak için Göztepe maçına büyük önem verdiği belirtildi.

Haberler