Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Rahim de forma istiyor

Rahim de forma istiyor

Trabzonspor’un altyapıdan yetişen genç oyuncusu Abdurrahim idmanlardaki görüntüsüyle mesaj verdi

Trabzonspo’un Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, Uğurcan Çakır, Batuhan Artarslan gibi altyapıdan yetişen oyuncusu Abdurrahim Dursun antrenmanlardaki görüntüsüyle adeta Rıza Çalımbay’a mesaj gönderiyor.

Trabzonspor’un Mas’ın ayrılmasıyla kadrosuna dahil ettiği sol bek Novak’ın oynadığı ilk maç sonrası sakatlanmasının ardından forma şansı bulan Kamil Ahmet Çörekçi’nin göz doldurması ile Rahim Dursun da forma için umutlandı. Kamil Ahmet Çörekçi’nin verilen her görevi yerine getirmek için gösterdiği performans kamuoyundan ve spor camiasından tam not alınca forma bekleyen diğer oyuncular  için de büyük umut oldu. Trabzonspor’un altyapısından yetişen Abdürrahim Dursun da antrenmanlarda bu isteğini gösterdiği performansla ortaya koyuyor. Göztepe maçı hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor’da dünkü çalışmalarda en hırslı ve istekli oyunculardan olan Abdurrahim Durmuş Rıza Çalımbay’a adeta, ‘Ben de forma istiyorum, bir şans yeter’ dercesine çalıştı.

Haberler