Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Hazır ol Sosa!

Hazır ol Sosa!

Trabzonspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay Sosa’yı Göztepe maçına hazırlıyor

Pazartesi oynanacak olan Göztepe maçı hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor’da gözler Çalımbay’ın bu maça çıkaracağı kadroya çevrildi. Dün düzenlediği basın toplantısında Arjantinli oyuncu Sosa’yı Göztepe maçında 90 dakika oynatabileceğinin sinyalini veren Çalımbay, “Sosa bizim oyuncumuz, hazır olduğunda da ona görev veririz’ ifadelerini kullandı. Basın toplantısının ardından antrenmana çıkan Çalımbayın Sosa’yla zaman zaman özel olarak ilgilendiği gözlenirken, oyuncunun Göztepe maçında hocasının en önemli kozlarından olması bekleniyor.

TEKNİK EKİBİN YÜZÜ GÜLDÜ

Antrenmanda özellikle şut çalışmalarında oldukça iyi bir performans ortaya koyan Sosa’nın oldukça hırslı ve istekli görüntü sergiledi. Sosa’nın bu görüntüsü başta Teknik Direktör Rıza Çalımbay olmak üzere teknik ekibi de memnun ederken, Göztepe maçında ilk 11’de oynamasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

TARAFTARIN SEVGİLİSİ

Öte yandan taraftarın da en sevdiği futbolcular arasında yer alan Sosa’nın yedek kaldığı zaman oyuncuyu sahiplenmesi dikkat çekiyor. Tecrübeli oyuncu da taraftarın kendisine karşı bu sevgisini karşılıksız bırakmayarak özellikle sosyal medya hesaplarından Trabzonspor’a ve Trabzon’a karşı sahiplenme duygusunu içeren mesajları ise taraftarın gönlünü bir kez daha fethediyor.

Haberler