Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Rodallega’ya sarıldı!

Rodallega’ya sarıldı!

Burak’ın yokluğunda Çalımbay, Kolombiyalı oyuncuyu motive ediyor

Trabzonspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Burak’ın yokluğunda Kolombiyalı oyuncu Rodallega’ya sarıldı. Dün yapılan çalışmada Rodallega ile saha ortasında bir süre sohbet eten Çalımbay, golcü oyuncusundan işine odaklanmasını bu zor dönemde takımı sırtlamasını istedi. Rodallega’ya iyi bir golcü olduğunu da söyleyen Çalımbay’ın, “Trabzonspor’da bütün golcüler kalitelidir. Ancak Burak Yılmaz şansını iyi değerlendirdi ve formayı aldı. Şimdi sıra sendi. Burak’ın yokluğunda sen de kaliteni herkese göster” motivasyonunda bulunduğu öğrenildi.

Trabzonspor’un golcü oyuncusu Rodallega’nin ise tecrübeli teknik adama gol sözü verdiği öğrenildi. Burak Yılmaz’ın takımı sırtlayan performansından dolayı bu sezon istediği forma şansını bir türlü bulamayan Rodallega, forma giyindiği 221 dakikada 4 gol atma başarısı gösterdi. Golcü oyuncu kupa maçlarında da üst düzey bir performans sergileyip 5 maçta 8 gole imza attı. Çalımbay’ın, Göztepe maçında Rodallega’nın yarı sona N’Doye’u da ilk 11’de oynatmayı planladığı öğrenildi.

Haberler