Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
1461’de sıra geldi Bağcılar’a

1461’de sıra geldi Bağcılar’a

Yeşil Bursa’yı devirin bordo-mavililer gözünü zorlu maça çevirdi

Haftayı Yeşil Bursa karşısında aldığı 5-3’lük galibiyetle kapatan 1461 Trabzon’da Teknik Direktör Hamdi Zıvalıoğlu önemli bir yol kat ettiklerini ifade etti. İhtiyaçları olan galibiyeti almalarından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Zıvalıoğlu, “Maçı puansal olarak değerlendirirsek alttan uzaklaşma ve üst tarafları yakalama anlamında bir karşılaşmaydı. Aldığımız bu galibiyetle de bu anlamda bir yol aldığımızı düşünüyorum” dedi.

Hafta sonu Anadolu Bağcılara konuk olacaklarını belirten Zıvalıoğlu, “Topa her zaman sahip olmaya çalışan, top rakipte olduğu zaman da mücadeleci gücünü ortaya koymaya çalışan bir takımız. Bu şekilde galibiyetler almaya devam ettikçe takımdaki performansımız gitgide yükselmeye devam edecektir. Bu anlamda yaptığımız çalışmalarla Anadolu Bağcılarspor maçına hazırlanıyoruz. Kazanarak çıkışımızı sürdürmek istiyoruz" diye konuştu.

Haberler