Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Görele destek bekliyor

Görele destek bekliyor

Dobu, “Çorum maçında 12.güç olan taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz" dedi

Bölgesel Amatör Ligi 4.grup’ta mücadele eden Görelespor’da Kaptan Cihan Dobu, hafta sonu kendi sahasında oynayacakları Çorum Eti Gençlikspor maçı öncesi taraftarlara seslendi. Dobu, bu maçta taraftarlarını yanlarında görmek istediklerini söyledi. Ligin ilk yarısında istedikleri sonuçları alamadıklarını belirten Kaptan Cihan Dobu, “Ekip olarak ligin ikinci yarısına ise iyi başladık. Sahamızda oynadığımız Turhalspor ile Yeni Amasyaspor maçlarından taraftarımızın da desteğiyle galip ayrılmasını bildik” dedi.

Dobu, “Bu şehir Görelespor ile seviniyor, Görelespor ile hüzünleniyor. Görelespor hepimiz için büyük bir sevda. Yeşil-Beyaz’lı renkleri kalbimize yazdık. Bu ilçede yaşayan herkes Görelespor’a sahip çıkmak zorunda. Hepimizin ortak değeri olan Görelespor’un yanında olmak zorundayız. Taraftar desteği çok önemli. Bu yüzden hafta sonu evimizde oynayacağımız Çorum Eti Gençlikspor maçında 12.güç olan taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Kırgınlıkları ve küskünlükleri bir kenara bırakıp Pazar günü genç, yaşlı, bay, bayan tüm taraftarlarımızı tribünde görmek istiyoruz. Ligin sonunda taraftarlarımızın da desteği ile güzel günler göreceğiz” dedi.

Bekir ÖZTÜRK

Haberler