Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Gümüşhanespor Kurtar’a Emanet

Gümüşhanespor Kurtar’a Emanet

Kırmızı-beyazlılarda Ziya Doğan’ın teknik direktörlük macerası başlamadan sona erdi

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta lider konumda bulunan Gümüşhanespor’da beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Levent Eriş’le sezona başlayan ardından Ahmet Yıldırım’ı göreve getiren kırmızı-beyazlılar ardından geçtiğimiz günlerde Ziya Doğan ile anlaşmaya varmasına rağmen teknik patron konusunda tekrardan değişime gitti.

Dün takımın başında ilk antrenmanına çıkması beklenen Doğan, Gümüşhanespor Başkanı Kaya Büyükbayraktar’ı arayarak gelemeyeceğini söyledi. Yaşanan bu gelişme sonrasında olağanüstü toplanan kırmızı-beyazlı yönetim spor camiasının yakından tanıdığı Güvenç Kurtar ile yaptığı görüşme sonrasında anlaşmaya vardı.

KURTAR’A ÇiÇEK VERiLDi

Gümüşhanespor ile anlaşmaya varan Güvenç Kurtar dün Gümüşhane’ye geldi. Kurtar, Vali Okay Memiş ve protokol üyeleriyle bir görüşme yaparken tecrübeli çalıştırıcıya başarılar dilendi. Futbolcularıyla da kısa süreli bir toplantı gerçekleştiren Kurtar'a taraftarlar çiçek hediye etti.

Haberler