Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Seçim Kurulu Üyelerinin Sanki Basına Alerjisi Var

Seçim Kurulu Üyelerinin Sanki Basına Alerjisi Var

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) bağlı odaların seçimleri tüm hızıyla devam ediyor. Seçimler birbiri ardına yapılınca seçim kurulu üyeleri de haliyle yoruluyor.

Ancak bazı seçim kurulu üyelerinin tek niyeti haberi alma olan basın mensuplarına karşı tavırları hiç de hoş olmuyor. Dün Trabzon Marangozlar ve Mobilyacılar Odası olağan genel kurulundaydık. Oy kullanma işlemi başladı. Aday olan isimlere fotoğraf çekmek istedik. Tam bu sırada seçim kurulundaki bir görevli görevimizi sordu. Gazeteci olduğumuzu söyledik. Ardından hemen, ‘Oradan çıkın’ dedi. Başkan adaylarına fotoğraf çekip hemen çıkacağımızı söyledik. ‘Hayır olmaz’ diye tekrarladı. Sandıktan da oy kullanma kabininden de oldukça uzak olmamıza rağmen tepkiyi anlayamadık. Tabi ki dinlemedik iki başkan adayını yan yana getirip fotoğrafladıktan sonra salondan ayrıldık. Şunun için yazdık. Biz oy kullanma işlemini aksatmadık. Salondaki düzeni de bozmadık. Lütfen herkes görevini yapsın. Ve lütfen herkes kendisi gibi başkalarının da görevine saygı duysun.

Haberler