Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Çalışmıştık ama olmadı

Çalışmıştık ama olmadı

Trabzonspor’un Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldığı maçta bordo-mavililerin en etkili isimlerinden olan Abdülkadir Ömür, karşılaşmadan 1 puanla ayrıldıkları için üzgün olduklarını, duran toptan yenen golün kendilerini daha çok üzdüğünü söyledi. Abdülkadir Ömür, “Rakibimizi tebrik ediyoruz. Kazanmak istiyorduk ama olmadı. İkinci yarıda iyiydik. Rakibimiz yan toplardan etkili gol atıyor. Hazırlanmıştık ama yan toptan gol yedik. Yapacak bir şey yok, üzgünüz” dedi.

Fenerbahçe maçında Burak Yılmaz’a asisti de yapan Abdülkadir Ömür, bordo-mavili taraftarların karşılaşmaya gösterdiği ilgiye de teşekkür ederek, “Tüm taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Uzun zamandır böyle coşkulu şekilde maç oynamamıştık. Çok güzel bir atmosfer yaşattılar. Hepsine teker teker teşekkür ederiz. Önümüzde zorlu Göztepe maçı var. Tüm taraftarlarımızdan Fenerbahçe maçına gösterdikleri ilgiyi bu karşılaşmaya da göstermesini istiyoruz” şeklinde konuştu.

Haberler