Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Of’un 2. Lig İnadı

Of’un 2. Lig İnadı

TFF 3. Lig 1. Grup’ta zirve mücadelesi veren Ofspor’da 12 Bingölspor karşısında galibiyeti kaçırmanın üzüntüsü yaşanıyor. Mutlak 3 puanla çıktığı müsabakadan 1 puanla yetinerek ayrılan bordo-mavili ekipte Başkan Olcay Saral, galibiyeti kaçıran tarafın kendilerinin olduğunu ifade etti. Kazanmak için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Saral, “Net bir golümüz verilmedi. İyi bir oyun ve iyi bir mücadele gösterdik. Ama beklediğimiz 3 puanı maalesef alamadık” dedi.

Artık önlerine baktıklarını vurgulayan Saral, “İlerleyen haftalarda bizi zorlu maçlar bekliyor. Takımımız zor maçlar üst üste oynayacak. Ancak takımımız bu maçların üstesinden gelecektir.  Bu maçlardan en iyi neticelerle ayrılmak istiyoruz. Takımımızdan ne beklediğimiz ve ne istediğimiz belli. Bu amaç için yönetim ve camia gayret gösteriyor. Lig sonunda mutlu olmak istiyoruz.  İnşallah 2.Lig’e çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Erdoğan BEKAR

Haberler