Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Savaşı kazanacağız!

Savaşı kazanacağız!

Rizespor’un patronu Üzülmez, “Önümüzde zor bir ikinci yarı var ancak bu takım hedefe ulaşacak” dedi

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, ligin ikinci yarısının ilk haftasında oynanan maçlarda alınan sonuçlar ile ikinci devrenin çok zor ve çekişmeli geçeceğini gördüklerini söyledi. Sezonun ikinci yarısına ilk devrenin analizi yapıp gerekli dersi alarak başladıklarının altını çizen Üzülmez, “Bunların ışığında ikinci yarıya iyi hazırlanarak ve nokta transferler yaparak farklı galibiyetle başladık. İlk hafta maçlarında alınan sonuçlar her yönden farklı ve mücadeleci bir yarışın olacağını gösterdi. Ligin üstü de altı da müthiş bir mücadeleye sahne olacak” diye konuştu.

Ligdeki takımların birbirini tanıdığını ve neler yapabileceklerini iyi bildiklerini dikkat çeken Üzülmez, “Futbolculuk hayatımda olduğu gibi teknik direktörlük kariyerimde de ben zoru seven bir insanım. Elbette her takım gibi bizim de üstümüzde bir baskı olacağını biliyoruz. Biz oyundan kopmayan bir takım hüviyetinde olacağız. Zor ve sıkıntılı maçlarımız olacak ama bunların üstesinden geleceğiz. Çok büyük bir mücadeleye gireceğiz. İkinci devreye galibiyetle başladık ve pazar günü de Adana Demirspor ile karşılaşacağız. Telafisi olmayan maçlar onayacağız. Elimizden gelenin fazlasını yapmak zorundayız” diye konuştu.

Alihan TELATAR

Haberler