Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor Telafi Edecek

Giresunspor Telafi Edecek

Akın Çorap Giresunspor’un Asbaşkanı Mehmet Kazancıoğlu, geçen hafta Boluspor karşısında kaybettikleri 3 puanı telafi edeceklerini ifade etti. Asbaşkan Kazancıoğlu, “Birbirinden zorlu maçlar bizi bekliyor. İyi konsantre olmak zorundayız.  Şehirde hemen hemen herkesin Fenerbahçe ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası maçını düşündüğünü biliyoruz ancak bizim tek düşüncemiz Adanaspor maçı. Önceliğimiz her zaman lig. Pazar günü bizi çok önemli bir karşılaşma bekliyor. Oradan üç puanla dönmek istiyoruz” şeklinde konuştu.
BAŞKANIMIZ ŞANS
Asbaşkan Kazancıoğlu, “Adanaspor takımı özellikle iç sahada başarılı sonuçlar elde edebilen bir takım. Biz de deplasmanlarda iyi sonuçlar alabiliyoruz. İzleyenlerin keyifli bir doksan dakika takip edeceğini düşünüyorum. Boluspor karşısında kaybettiğimiz üç puanın telafisini mutlaka yapmalıyız. Adanaspor deplasmanında hanemize üç puan yazdırmak istiyoruz”  ifadelerini kullandı. Asbaşkan Kazancıoğlu, Başkan Mustafa Temel Bozbağ’ın Giresunspor için büyük bir şans olduğunu da söyleyerek “Bugüne kadar yaptıkları ortada. Tek düşüncesi Giresunspor’un başarısı’ diyerek sözlerini tamamladı.

Ali AKTEN

Haberler