Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Ofspor hedefi koydu

Ofspor hedefi koydu

Bordo-mavililer, 12 Bingölspor ve Erbaa deplasmanlarından 4 puan çıkarmak istiyor


TFF 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Ofspor, pazar günü deplasmanda oynanacak olan 12 Bingölspor ve sonraki hafta yine deplasmanda oynanacak olan Erbaaspor maçlarında hedefi koydu. Eksik ve cezalıların çok olduğu bordo-mavililer, bu deplasmanlardan 4 puan çıkarmayı hedefliyor. Zorlu maçlar öncesi dikkatli olmaları gerektiğini dile getiren Ofspor Başkanı Olcay Saral, “Zor deplasmanlara çıkacağız. Eksiklerimiz çok. Hedefimiz bu deplasmanlardan 4 puan alabilmek. Sezon sonunda Play-Off’lara kalmak ve 2. Lig’e çıkmak istiyoruz. İnşallah başarırız” dedi.

Başkan Saral ayrıca son haftalarda görülen kartlarla ilgili, “Kişisel hatalardan gördüğümüz kartlar oldu. Bir hırçınlık söz konusu değil ama hırçınlık olmasını isteriz. Nasıl bir hırçınlıktan bahsediyoruz; “Yenilgiyi, başarısızlığı kabullenmeyen bir yapımız olsun istiyoruz” şeklinde konuştu. Öte yandan Muhsin, Selim Şahin, Arif, Fatih Aydın ve Hüseyin’in olmayacağı 12 Bingölspor maçına Ofspor’un Yunus, Ferhat, Gürkan Alver, Fatih Kaan, Talha, Muhammet Fettahoğlu, Niyazi Çolak, Nevzat Bilen, Sergen, Furkan Aydın on biri ile çıkması bekleniyor.

Haberler