Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Sosyal Medya Cephanelik rantını sorguluyor

Sosyal Medya Cephanelik rantını sorguluyor

Trabzon’da tarihî cephaneliğin yanına yapılan inşaat Trabzon kamuoyunu ve sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Sosyal medyada fotoğrafı hızla yayılan inşaat tepkilere neden olurken birçok vatandaş skandal inşaatın hesabını sordu. Vatandaşlar ‘Yazıklar olsun’ sitemine birleşirken yapılan yorumlar ise şu şekilde:

Tayyar Mumcu, “Şehir sahipsiz. En üstten en alta kadar ilgili mercilerden ses seda yok… Herkes kabuğuna çekişmiş olan biteni seyrediyor. Tüm toplumun refleksleri kırılmış, küstürülmüş, kandırılmış vaziyette olunca kim neyi nasıl yapacak?. Sorun burada işte! Anıtlar Kurulu tarafınca onaylanmış bir proje olarak takdim ediliyor. Kural tanımayan Kurullar olduğu sürece, bu yağma ve talan sürüp gidecek! Tepki yok, umursama yok, herkes nemalanma peşine düşmüş!” Ahmet Akyüz, “Yazıklar olsun! Bu ne garabettir böyle. Bu şehrin ayıbıdır!”, Murat Akyüz, “Çok üzücü. Üzülmemek elde değil bunu yapmak ihanettir!”, Elif Çakıroğlu, “Bu nedir? Bu nasıl olur? Bu kadarı da fazla!”, Cem Eyüboğlu, “Şaka mı bu!”, İsmet Özpınar, “Böyle bir rezillik dünyanın hangi ülkesinde vardır? Çok yazık! Bir tarihi yok etmek bu olsa gerek. Rant insanların gözünü büyümüş vesselam!

Haberler