Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Ben lig sonuna bakarım

Ben lig sonuna bakarım

Giresunspor Başkanı Bozbağ, “Kendimize yeni bir sayfa açacağız. Biz bitti demeden bir şey bitmez” dedi

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Boluspor karşısında aldıkları yenilginin camiada moral bozukluğuna neden olmaması gerektiğini söyleyerek; “Önemli olan lig sonundaki yeriniz” dedi. Başkan Bozbağ, takımın Boluspor maçını unutarak kalan maçlarına odaklanacağını ifade ederek; “Yenildik. Dakika 90’dan sonra iki gol yedik. Futbolun içerisinde maalesef bunlar var. Taraftarımızın çok üzüldüğünü biliyoruz. Morallerini bozmasınlar. Bu takım mutlaka arzulanan yere gelecektir. Ben lig sonuna bakarım” şeklinde konuştu.

Ligin uzun bir maraton olduğunu ve köprünün altından daha çok suların akacağını ifade eden Başkan Bozbağ; “16 maçımız yani ortada 48 puan var. Evet şuanda ilk ikinin beş puan gerisindeyiz ancak üç puanlık sistemde bu mutlaka kapanabilir. Kendimize yeni bir sayfa açacağız. Pazar günü deplasmanda Adanaspor ile çok önemli bir maçımız var. Oraya en iyi sonucu almaya gideceğiz. Biz bitti demeden bir şey bitmez. Giresunspor taraftarı endişelenmesin. Takımımıza desteğe devam etsinler. Buna çok ihtiyacımızın olduğu bir dönemdeyiz” ifadelerini kullandı.

 Ali AKTEN

Haberler