Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Şimdi de Castillo!

Şimdi de Castillo!

Fazla forma şansı bulamayan oyuncu Mas gibi futbol yaşantısını ülkesinde sürdürmek istediğini söyledi

Mas’tan sonra Castillo’nun da kendi ülkesinde bir basın kuruluşuna verdiği röportajda takımdan ayrılmak istediğini söylediği ileri sürüldü. Caracol isimli radyo programına katıldığı ifade edilen Castillo, futbol hayatına ülkesinde devam etmek istediğini söylediği kaydedildi. Castillo’nun programda şu ifadeleri kullandığı ifade edildi:

“Son 6 ay iyi geçmedi. Menisküs sakatlığı yaşadım. Bu beni iki ay sahalardan uzak tuttu. Takımda teknik adam değişikliği oldu ve ben fazla forma şansı bulamadım.”

Ülkesinin Atletico Nacional takımının kendisiyle ilgilendiğini ve burada forma giymek istediğini söyleyen Castillo, “Atletico Nacional’de olmak isterim.Benim için iyi bir seçenek olur. Benimle ilgileniyorlar ve menajerim konuya hakim. Nacional şu an Kolombiya’daki en iyi takım. Bu iyi bir fırsat ve umarım bu transfer gerçekleşir” dediği dile getirildi. Atletico Nacional yöneticisi Victor Marulanda ile görüştüğünü de ifade eden Castillo, “Düzenli bir şekilde forma giymek istiyorum. Her futbolca daha fazla oynamak ister. Kendimi önemli hissedeceğim takıma gitmek istiyorum. Marulanda ile telefonda konuştum. Ayrıca yazıştık da.. o da bu gelişmelerden dolayı heyecanlı” ifadelerini kullandı. Kolombiya basını ise bu transferin satın alma opsiyonlu kiralık şeklinde gerçekleştirilebileceğini yazdı.

Haberler