Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Made in Trabzon Abdülkadir Ömür

Made in Trabzon Abdülkadir Ömür

Abdülkadir göz kamaştırıyor. Trabzonspor’un altyapı ürünü yerli Messi’si Abdülkadir her geçen gün üzerine koyarak devam ediyor

Trabzonspor’un genç ve gelecek vaat eden genç oyuncularından Abdülkadir Ömür’ün performansı adeta parmak ısırtıyor. Trabzonspor’un altyapısından yetişen Yusuf Yazıcı’dan sonra vitrine çıkan Abdülkadir Ömür kendisine güvenenleri mahcup etmezken her maç üzerine koyarak devam ediyor.

Kadrosunda bir çok yıldız oyuncuyu barındıran Trabzonspor’da altyapıdan gelen Abdülkadir Ömür, adeta usta ayakların arasında gösterdiği performans ile parlıyor. Burak Yılmaz, Sosa, Olcay Şahan, Kucka, Onazi ve Rodallega gibi yıldız isimler arasında verilen şansı en iyi şekilde değerlendiren Abdülkadir Ömür formayı bırakmama niyetinde.

Türk Messi olarak gösterilen altyapı ürün Abdülkadir Ömür her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Ligde ve kupada oynanan maçlarda 90 dakika forma giyen Abdülkadir Ömür takımın kupadan elenmesine ve Konya’da lig maçında alınan beraberliğe rağmen Okay Yokuşlu ile sahanın en iyisi olma başarısını gösterdi. 

Haberler