Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Haydi Görele göster gücünü

Haydi Görele göster gücünü

Yeşil-beyazlılar, ikinci yarının ilk maçında bugün evinde  Turhalspor’u konuk ediyor

Bölgesel Amatör Lig 4. Grup’ta mücadele eden Görelespor, bugün ikinci yarının ilk maçına çıkıyor... Ligde alt sıralardan uzaklaşma mücadelesi veren yeşil-beyazlılar saha ve seyircisi önünde Turhalspor’u konuk edecek. İlk maçta 2-0 mağlup olduğu rakibine bu kez geçit vermek istemeyen Görelespor, ikinci yarıya süper bir başlangıç yapmak istiyor. Yeşil-beyazlılarda bu karşılaşma öncesi hazırlıklar tamamlanırken maç saati beklenmeye başlandı.

Görelespor bu müsabakada takviye edilmiş kadrosu ile Turhalspor’u devirip gelecek haftalar öncesi de moral bulmayı amaçlıyor. Yeşil-beyazlı oyuncularda rakiplerini devirmek için ellerinden geleni yapacaklarını söylediler. Bu maçın kendileri için büyük öneme sahip olduğunu ifade eden yeşil-beyazlı oyuncular, “Galibiyet dışında alacağımız başka bir sonuç bizim işimize yaramaz” dediler. Görele 13 Şubat Stadı’nda saat 14.00’de başlayacak 90 dakikada Hasancan Demir düdük çalacak.

 

Haberler