Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun’da dale krizi

Giresun’da dale krizi

Yeşil-beyazlıların Fransız futbolcusu Junior Dale takımdan ayrılmak için yönetime başvurdu

Akın Çorap Giresunspor’da Dale krizi. Yeşil-beyazlıların sezon başında büyük umutlarla renklerine dahil ettiği Fransız futbolcu, Pazar akşamı Başkan Mustafa Temel Bozbağ ile görüştü ve ayrılmak istediğini iletti. İlk yarıda beklenen performansı sergileyememesine rağmen el üstünde tutulan Fransız forvet, ikinci devrenin başlamasına kısa bir süre kala Başkan Bozbağ’ın kapısını çaldı ve şok edici açıklamalarda bulundu. Fransız oyuncu; “Giresun’da mutlu değilim. Hak etmediğim eleştiriler aldım ve bir daha Giresun’a dönmek istemiyorum” dedi.

Her zaman Giresunspor’un menfaatlerini ön planda tutan Başkan Bozbağ’ın ise açıklamalarından dolayı Dale’ye rest çektiği öğrenildi. Bozbağ’ın; “Burası Giresunspor. Biz bugüne kadar kimseye zorla Giresunspor forması giydirmedik. Kalbi bizimle atmayan oyuncuyla benim işim olmaz” dediği kaydedildi. Başkan Mustafa Temel Bozbağ’ın kısa bir süre içerisinde yönetim kurulunu toplayarak konuyu masaya yatıracağı ve Dale ile ilgili kararı verecekleri edinilen bilgiler arasında.

Haberler