Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bize Castillo’yu göster!

Bize Castillo’yu göster!

Başkan Usta ve Kolombiyalı oyuncunun buluşmasının perde arkası ortaya çıktı

Antalya kampında Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın, Kolombiyalı oyuncu Fabian Castillo ile yaptığı zirvenin perde arkası ortaya çıktı. Zirve bir çok dedikoduyu da beraberinde getirirken, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın Castillo’dan, artık sıçrama yapmasını istediği öğrenildi. Başkan Muharrem Usta’nın, Castillo’ya üst düzey bir futbolcu olduğunu ve kendisini özellikle takip edeceğini de söylediği ve “Ligin ikinci yarısında ki 4 aylık süreçte takıma üst düzey katkı yapmanı bekliyorum” dediği öğrenildi.

Başkan Muharrem Usta, ligin ikinci yarısında çetin bir yarışın kendilerini beklediğini de söylerken, “Biz daha gerçek Castillo’yu göremedik. Osmanlı maçındaki performansını herkes biliyor. Ancak bir türlü üzerine çıkmadın. Bu yüzden gerçek kaliteni ortaya koyman takıma önemli katkı yapacak. Antalya kampında olduğum sürece seni takip edeceğim. Gerçek Castillo’yu bize izlettireceğine dair de söz vermeni istiyorum” dedi. Bunun üzerine Castillo’nun da Başkan Usta’ya ikinci yarıda çok daha farklı olacağına dair söz verdiği öğrenildi.

Haberler