Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Şampiyonluğun yolu Trabzon’dan geçiyor!

Şampiyonluğun yolu Trabzon’dan geçiyor!

Çalımbay: İlk 4 maç rotamızı çizer. Özellikle Akyazı’daki maçlar final gibi olacak

“Kupada Konya’yı mutlaka geçeceğiz” diyen Çalımbay, ikinci yarıda ilk 4 maçta alacakları sonuçların şampiyonluk yolunda rotalarını çizeceğini belirterek, “Özellikle F.Bahçe ve Göztepe’yi yenmeliyiz” dedi

İKİ KULVARDA İDDİALIYIZ

Çalımbay, şampiyonluğun rotasını çizdi. Trabzon’un başına geçtikten sonra takımı ayağa kaldıran Teknik Direktör Rıza Çalımbay, ikinci yarıya da fırtına gibi girmeleri halinde şampiyonluğa dümen kıracaklarına inanıyor. İlk yarıyı zirveye yeniden geri dönerek kapatan Trabzonspor’da Çalımbay, ikinci yarıya kupada Konya’yı eleyerek başlamak istediklerini ifade ederek, “İki kulvarda da iddialıyız. Konya’yı eledikten sonra tüm konsantrasyonumuzu lige vereceğiz” dedi.

AKYAZI’DAN ÇIKIŞ YOK

Çalımbay, ikinci yarıda ilk dört maçta alacakları sonuçların şampiyonluk hedefi yolunda rotalarını belirleyeceğini ifade ederek, “Kupada tur atlayıp moralli girmek istediğimiz ligde Konya’yı da yenerek güzel başlamak istiyoruz. Bu maçın ardından üst üste evimizde F.Bahçe ve Göztepe ile karşılaşacağız. Bu maçları da kazanırsak zirvenin iddialı takımları arasına gireriz. Bu maçın ardından G.Birliği (D) ve Başakşehir (İ) ile oynayacağız. İşte bu maçlar hedefimizi belirleyecek” dedi.

YARIŞTA BİZ DE VARIZ

“Yarışta herkes gibi bizim de şansımız var. Bunun için ikinci yarıya iyi bir giriş yapmak istiyoruz” diyen Çalımbay, devre arası kampının çok iyi geçtiğini, bu süreçte transferleri de bitirmek istediklerini ifade ederek, “Eksiklerimizi biliyoruz ve bunun için yönetim ile birlikte çalışıyoruz. İkinci yarıda daha iddialı olmak için belli bölgelere takviye yapmalıyız. Tabiki ekonomik şartlar da önemli. Kulübün durumuna göre transferde hamle yapacağız. İnanıyorum ki daha güçlü şekilde ikinci yarıya gireceğiz” dedi.

Haberler