Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Kamptan notlar

Kamptan notlar

FUTBOLCULARA TATİL YARAMIŞ

Antalya’nın Serik İlçesi’ne bağlı Belek turizm merkezinde Serenity Golf otelde kamp yapan Trabzonspor’da oyuncuların ilk günden neşeli ve istekli görüntüleri umut verdi. Yabancı oyuncuların bir gün sonra katıldığı kampın ilk gününde takımda hem moraller bir hayli yerindeydi hem de oyuncular oldukça neşeliydi. Kampın ilk gününde havanın açık ve güzel olması ise antrenmanların daha da güzel geçmesine sebep oldu.

,

ONAZİ YİNE FARKLI!

Trabzonspor’un 4 Ocak’ta başlayan kampına yabancı oyuncular dün katılırken, Ogeny Onazi ise kendi isteği ile yerli oyuncularla birlikte kampa katılan tek yabancı isim oldu. Onazi sempatik hareketleri ve arkadaşlarıyla yaptığı şakalarla yine farkını ortaya koydu. Topla çalışma sırasında zaman zaman ortada fazla kalan isim olunca Onazi bu duruma da kendi esprileriyle isyan etmeden de geri durmadı.

MEHMET YILMAZ GOLLERİYLE COŞTU

Trabzonspor’un ilk gün antrenmanında yapılan çift kale maçında Yardımcı Antrenör Mehmet Yılmaz adeta coştu. Kırmızı ve Yeşil yelekli takımların karşılaşmasında sahada yerini alan Mehmet Yılmaz karşılaşmanın henüz başında attığı iki şık golle takımını öne geçirdi. Yılmaz’ın attığı gollerden sonra Yusuf Yazıcı ve Akbaş’ın attığı şık goller de takım arkadaşları tarafından alkışlarla takdir edildi.

SU SAVAŞLARI VE GÜREŞ

Önceki gün gerçekleştirilen antrenman sonunda oyuncular sulara hücum ederken yıl sonu kampındaki görüntüler akıllara geldi. Bir ara genç oyuncular Yusuf Yazıcı ile Abdülkadir Ömür ellerindeki sudan biraz içtikten sonra şişenin dibinde kalan suyu da birbirlerine atarak ‘su savaşı’ yaptı. Abdülkadir bir pozisyon sonrasında da Olcay Şahan’la güreş tutarcasına şakalaşır da bu objektiflerden kazar mıydı?

Haberler