Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Nokta atışı!

Nokta atışı!

Başkan Usta ve Teknik Direktör Çalımbay, transferi hafsa soru kampta bitirecek

Trabzonspor’da transfer sessizliği sürerken Başkan Muharrem Usta ve Teknik Direktör Rıza Çalımbay’ın hafta sonu Antalya kampında bir araya gelip transfer için nokta atışı yapacakları öğrenildi. Bugüne kadar gerek gönderilecek, gerekse alınacak oyuncular konusunda sadece araştırma yapmakla yetiren bordo-mavililer, hafta sonu yapılacak toplantının ardından harekete geçecek.

Öncelikli olarak takımdan gönderilecek oyuncular ile yollarını ayıracak olan bordo-mavili kurmaylar, bu hamlenin ardından nokta transfer harekatına başlayacak. Mas’ın takımdan ayrılacağını düşünen Çalımbay, sol bek, stoper ve kanat mevkileri için belirlenen isimlerin kamp sonuna kadar aralarına katılmasını planlıyor.

Ara transfer döneminde oyuncu almanın zor olduğu görüşende hemfikir olan Başkan Muharrem Usta ve Teknik Direktör Rıza Çalımbay, öncelikli olarak belirledikleri isimler üzerinde kiralık olarak duruyor. Bordo-mavililerin şartların oluşması halinde 3 transfer yapmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Haberler