Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Rekabet Başarıyı getirir

Rekabet Başarıyı getirir

Devre arası hazırlıklarına dün Antalya’da başlayan Çaykur Rizespor’da Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, ikinci yarı öncesinde camiadan sabır ve destek beklediğini söyledi. Yapılacak transferlerle yeşil-mavili camiaya heyecan geleceğinin bunun da pozitif yansımalarının olacağının altını çizen Üzülmez,  “Süper Lig’e çıkma maratonunda Rizespor mutlaka önündeki yollarda engeller çıkacaktır. Bu yol düz bir yol değil. Takıma tolerans ve sabırla yaklaşılmalı” dedi. Antalya’da verimli bir kamp dönemi geçirmeyi hedeflediklerini belirten Üzülmez, “Takıma önemli takviyeler yapacağız. Bu uzun bir yolculuk. 17 maçta aynı duygu ve karakterlerle oynamamız lazım” dedi.

Lig'in ikinci yarısı için rakiplerin çok ciddi transferler yapacaklarını söyleyen İbrahim Üzülmez, “Her takım önemli transferler gerçekleştirecek. Başarı için istediğin hedefe ulaşmak için kadronun geniş ve kaliteli olması çok önemli. Başkan ve transfer komitesi istediğimiz oyuncuların transferini en kısa sürede gerçekleştirmek için çalışıyor. Takımda rekabet olursa, başarı kendiliğinden gelir. Her zaman formayı adaletli dağıttım. İkinci yarıda da ‘ben formayı istiyorum’ diyen ve hak eden formayı alır. Bunu tüm oyuncularım çok iyi biliyor. Çalışmalarımıza başladık. Şimdi çok çalışarak eksiklerimizi giderip hazır hale geleceğiz” diye konuştu.

Haberler