Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Ofspor’da tek hedef 2. Lig

Ofspor’da tek hedef 2. Lig

TFF 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Ofspor büyük düşünüyor...Başkan Olcay Saral, ikinci yarı öncesinde camiaya destek çağrısında bulunurken hedeflerinin bir üst lige çıkmak olduğunu ifade etti. Tek hedeflerinin bu ligden çıkmak olduğunu belirten başkan Saral, “Bunun içinde yönetim olarak elimizden geleni yapacağız” diye konuştu. Maddi ve manevi herkesin yanlarında olmasını isteyen Başkan Saral sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bizden başarı bekleyen ve bunu arzulayan herkesi yanımızda görmek isteriz.  Maddi olarak değilse de manevi olarak tribünlerde yer almalarını bekliyoruz. Onların gücünü hissetmeliyiz. O zaman başarıya ulaşmamız hiç de zor olmaz.”  Transfer bütçesinin yüksek olduğunu da ifade eden Saral, “Takımımız Antalya’da kampa girdi. İkinci yarıya çok daha güçlü olarak girmek amacındayız. Transferde piyasa bizim şartların çok üzerinde. Sanırım takviye olmayacak. Elimizde olanları daha iyi kullanırsak sorun olmaz” ifadelerini kullandı.

Haberler