Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor’a en iyileri gelecek

Giresunspor’a en iyileri gelecek

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, ikinci transfer döneminde en iyi isimleri renklere dâhil edeceklerini ifade etti. Bozbağ; Kim daha çok Giresunspora katkı sağlayacaksa, kimin şartları Giresunspora daha çok uyarsa o futbolcuları kadromuza katacağız.  Yönetim kurulumuzla çok sıkı bir şekilde transfer konusunda çalışıyoruz. Belki 15 gün daha Giresuna dönemeyeceğim. Aynı zamanda Antalyada takımın kamp çalışmalarını da takip ediyorum. Transfer işi dışarıda konuşmaya benzemiyor şeklinde konuştu. Transferin çok titiz bir çalışma istediğini ifade eden Bozbağ sözlerini şöyle sürdürdü:

Giresunspora en iyileri gelecek. Kimse merak etmesin. Eksik mevkilerimiz belli. Bu takımın her mevkisinde alternatif mutlaka olacak.  Teknik kadromuz ile yaptığımız istişareler sonucunda bazı oyuncularla da yollarımızı ayırdık.   Ben bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden ötürü hepsine teşekkür ediyorum.  Bundan sonraki yaşantılarında başarılar diliyorum. Takımdan ayrılan tüm oyuncu arkadaşlar için bir bonservis bedeli belirledik. O parayı getirenler istediği kulübe imza atabilir. Bizim yolumuz uzun. Giresunspor taraftarı biraz sabırlı olsun.

Ali AKTEN

Haberler