Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Başkan Türkmen, Akçaabat’taki muhtarlarla buluştu

Başkan Türkmen, Akçaabat’taki muhtarlarla buluştu

Akçaabat Belediyesi, ilçe genelindeki mahalle muhtarlarıyla bir değerlendirme toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıya; Ak Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Akçaabat Kaymakamı Soner Şenel, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Ak Parti İlçe Başkanı Emre Akgün, İlçe Yerel Yönetimler Başkanı Uğur Cinemre, Belediye Başkan Yardımcıları Osman Parlayan ve Cevat Birinci, daire amirleri, kurum müdürleri ce mahalle muhtarları katıldı.

Hizmetlerin hepsini vatandaşın memnuniyeti için yaptıklarını kaydeden Başkan Türkmen, muhtarlarla birlikte Akçaabat’ı en üst seviyeye çıkaracaklarını belirtti. Yeni projeler ile bölge, mahalle, sokak ayrımı yapmadan her yere hizmet götürme gayretinde olduğunu da belirten Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen muhtarlardan gelen öneri ve talepleri çok önemsediklerini vurguladı.

Konuşmaların ardından toplantıya katılan muhtarlar söz alarak görüş ve önerilerini söz alarak tek tek sıraladılar.

Haberler