Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Çevre üzerine konuştu

Çevre üzerine konuştu

TBMM Çevre Komisyonu Başkanlığına seçilen AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, yerel basını ziyaret çerçevesinde günebakış’ı ziyaret etti. Gelecek nesillere bırakılacak temiz bir çevre konusunda her türlü çalışmayı yapacağını belirten Balta, özellikle okullarda çevre duyarlılığının öne çıkmasını sağlayacağını söyledi. Trabzon basınından kendisine gerek destek gerekse eleştiri beklediğini ifade eden Balta, “Benim göremediğim birçok şeyi basın mensubu arkadaşlar görüyor olabilir. Bu konuda sizden destek bekliyorum. Yapıcı eleştiri bekliyorum.” diye konuştu.

TBMM Çevre Komisyonu Başkanlığına seçilen AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, yerel basını ziyaret çerçevesinde günebakış’ı ziyaret etti. Her geçen dönemde çevrenin önemine ve gelecek nesillere bırakılacak temiz bir çevre konusunda her türlü çalışmayı yapacağını belirten Balta, bu çerçevede özellikle okullarda çevre duyarlılığının öne çıkmasını sağlayacağını söyledi. Trabzon basınından kendisine gerek destek gerek eleştiri beklediğini ifade eden Balta, “Benim göremediğim birçok şeyi basın mensubu arkadaşlar görüyor olabilir. Bu konuda sizden destek bekliyorum. Yapıcı eleştiri bekliyorum.” diye konuştu. Her geçen dönemde çevrenin önemine ve gelecek nesillere bırakılacak temiz bir çevre konusunda her türlü çalışmayı yapacağını belirten Balta, bu çerçevede özellikle okullarda çevre duyarlılığının öne çıkmasını sağlayacağını söyledi. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yanı sıra Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile işbirliği içinde olacağını kaydeden Balta, Türkiye’de olduğu kadar Trabzon’da da bu konuda çalışacaklarını söyledi.

Trabzon basınından kendisine gerek destek gerek eleştiri beklediğini ifade eden Balta, “Benim göremediğim birçok şeyi basın mensubu arkadaşlar görüyor olabilir. Bu konuda sizden destek bekliyorum. Yapıcı eleştiri bekliyorum.” diye konuştu.

Belediyelerle birlikte çalışacağını da kaydeden Balta, “Katı atık depolama sistemi ile ilgili bütün belediyelerle çalışma içinde olacağız. Bugüne kadar bu konuda alınan mesafenin daha ileri boyutuna ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.

Balta’ya ziyaretinde AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, il yöneticileri Alper Bektaş, Çoşkun Şahin, eski il yöneticisi Metin Güneş, AK Parti Vakfıkebir ilçe yöneticileri ve bazı partililer eşlik etti.                                        

Aydın GELLECİ

Haberler