Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Korkmaz’a yine rakip çıkmadı

Korkmaz’a yine rakip çıkmadı

Trabzon Kasaplar ve Celepler Esnaf Odasının Olağan Genel Kurulunda başkanlığa 4. kez Temel Korkmaz seçildi.

TRABZON Kasaplar ve Celepler Esnaf Odasının Olağan Genel Kurulunda başkanlığa 4. kez Temel Korkmaz seçildi. TESOB’da gerçekleşen genel kurulda tek aday olan Korkmaz geçerli oyların tamamını alarak bir dönem aralıklı, üç dönem üst üste başkan oldu. Korkmaz “Yeni dönemde yeni bir şevk ve heyecanla hizmet edeceğiz.” dedi.

Trabzon Esnaf Odaları Birliğinde (TESOB) gerçekleşen genel kurula Türkiye Kasaplar Federasyonu Başkanı Fazlı Yalçındağ, TESOB Başkanı Metin Kara, Erzurum Kasaplar Odası Başkanı Kenan Ejder ve oda üyeleri katıldı. Divan Başkanlığını Kasaplar Federasyonu Başkanı Fazlı Yalçındağ’ın gerçekleştirdiği kongrenin sonunda başkanlığa seçilen Temel Korkmaz kendisini destekleyen tüm üyelere teşekkür etti.

Korkmaz “Daha önce rakiplerimiz oldu ancak bu dönem arkadaşlarımız takdir ettiler ve tek listeyle seçildik. Biz de onlara layık olmaya çalışacağız. Türkiye Kasaplar Federasyonu Başkanı Fazlı Yalçındağ Beyefendi de bizi yalnız bırakmadı. İnşallah bundan sonraki süreçte hem kasap esnafımıza hem balıkçı esnafımıza daha iyi hizmet etmek için yeni bir şevk ve heyecanla hizmet edeceğiz. Zaten biz camianın içinde olduğumuz için esnafımız bizi tanıyor ama eksiklerimiz olabilir bunları gidereceğiz. Geçmişteki tecrübelerimizden de yararlanacağız.” açıklamasını yaptı.  Korkmaz’ın yönetim kurulunda şu isimler yer aldı: Abdurrahman Birşen, Murat Arslan, Mustafa Sarı, Musa Uzun, İlhan Özbayrak, Yahya Bozkurt. Denetleme kurulunda ise Uğur Türk, Murat demirci ve Ali Şahin yer aldı.

Berkant PARLAK

Haberler