Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun’da düğmeye basıldı

Giresun’da düğmeye basıldı

Yedi oyuncuyla yollarını ayıran yeşil-beyazlılarda transfer çalışmalarını start aldı

Sezonu ilk iki içerisinde bitirmeyi hedefleyen Akın Çorap Giresunspor’da transfer için düğmeye basıldı. Bugün başlayacak kamp öncesinde kaleci Fevzi, stoperler Brinner ve Özgür, sağ bek Berkan, sol bek Canberk, ileri uç oyuncuları Mertcan Aktaş ve Mehmet Akyüz’den kendilerine kulüp bulmaları istenen Çotanaklar’da bu oyuncuların yerine takviyeler yapılacak. Mustafa Temel Bozbağ başkanlığındaki yönetim kurulu, dün itibariyle kolları sıvazladı. İkinci transfer döneminde yapılacak takviyelerle kadro daha güçlü hale gelecek.

Başkan Bozbağ; “İlk yarı kadrosunda yer alan yedi oyuncu arkadaşımıza ikinci yarı kadrosunda olmayacaklarını tebliğ ettik. Bu futbolculara Giresunsporumuz’a yaptıkları hizmetten ötürü teşekkür ediyor, yaşantılarında başarılar diliyoruz. Futbolda ayrılıklar olduğu gibi buluşmalar da var. Transfer çalışmalarımıza başladık. Kısa bir süre içerisinde önemli bir mesafe kat etmek istiyoruz. İstiyoruz ki Giresunspor’a en iyi isimleri getirelim. Tüm çabamız bunun için olacak. Giresunspor taraftarı endişelenmesin, ikinci yarıda çok daha iyi bir kadroyla başlayacağız” dedi.

Ali AKTEN

Haberler