Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bakan Soylu yılın ilk gününde Şırnak’ta neler yaptı?

Bakan Soylu yılın ilk gününde Şırnak’ta neler yaptı?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni yılı terörle mücadelenin simge noktalarından biri olan Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesindeki Kato Dağı’nda Mehmetçikle karşıladı. Bakan soylu askerlerle birlikte sohbet ederken gelen talepleri de geri çevirmedi. Askerlerin yanından önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ardından ise Başbakan Binali Yıldırım’ı aradı.  Ulusal kanallar hem Cumhurbaşkanı hem Başbakan görüşmesini yayınladı.Bakan Soylu bununla da kalmadı Trabzonspor’un golcü futbolcusu Burak Yılmaz ile sanatçı Yusuf Güney’i de arayarak askerlere jest yaptı.

Bakan Soylu Kato Dağı’ndan ayrıldıktan sonra ise Beytüşşebap ilçe merkezine inerek beraberinde Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Vali Mehmet Aktaş’la birlikte bir kahveye girerek vatandaşlarla sohbet etti. Bakan Soylu’nun bu programına Trabzon’dan katılan AK Parti İl Teşkilat Başkanı Uğur Aydın da bu önemli anları sosyal medyadan anbean paylaştı.

Haberler