Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Kupayı istiyorum!

Kupayı istiyorum!

Trabzonspor iddianın, inancın ve güvenin takımıdır!

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 2018 hedefini açıkladı:

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 2018 yılı hedeflerini açıklarken, “Kupayı almak istiyoruz. Ligde de takımı daha yukarılara taşımayı arzuluyoruz” dedi. Ligin ikinci yarısına iyi başlamak istediklerini söyleyen Çalımbay, “Göreve gelmemizin ardından teknik ekibim ve takımımdaki her futbolcumla oynadığımız her maça final havasında baktık ve bu motivasyonun karşılığını almayı başardık. Ligde olduğu gibi Türkiye Kupası’nda da benzer bir motivasyon kaynağımız vardı. Kupayı almak istiyoruz ve dikkatli ilerlemeliyiz” dedi.

Trabzonspor’un tarihi boyunca iddianın, kendine güvenin ve inancın takımı olduğunun altını çizen Çalımbay, “Futbol kariyerim boyunca Trabzonspor’un en zor zamanlarında bile iddiasından bir şey kaybettiğini görmedim. Şimdi ben de bu büyük ve anlamlı inancın bir parçasıyım. Bundan dolayı müteşekkirim” dedi. Camianın beklentilerine karşılık vermek istediklerini dile getiren Çalımbay, ligin ikinci yarısında çok daha çekişmeli maçlar oynayacaklarını vurguladı.

Çalımbay, devre arası kampını çok önemsediklerini de belirtirken, “İyi bir hazırlık döneminin ardından ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak en büyük hedefimiz olacak. Bu yolculukta her zaman söylediğim gibi taraftarımız bizim olmazsa olmazımız olacak. Onların desteği bizi daha iyi yerlere taşıyacaktır. Bizler camianın beklentilerine karşılık vermek, takımımızı daha yukarıya taşımak istiyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu büyük camia layık olduğu seviyeye mutlaka ama mutlaka yükselecektir” dedi.

Haberler