Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Gümüş mutlu sona inanıyor!

Gümüş mutlu sona inanıyor!

Teknik Direktör Yıldırım, “2017-2018 sezonunu şampiyon bitirmek istiyoruz” dedi

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta ilk yarıyı zirvede tamamlayan Gümüşhanespor, sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek istiyor...Kırmızı-beyazlı takımın  Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, sezon sonunda kırmızı-beyazlı taraftarları mutlu etmek istediklerini ifade etti. İki yıldır kapısından döndükleri TFF 1. Lig’e yükselmek istediklerini belirten Yıldırım sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte. İlk yarıyı iyi bir noktada bitirdik. İkinci yarının daha zor geçeceğini biliyoruz. Zorlu müsabakalar bizi bekliyor. Elimizde bulundurduğumuz liderliği sezon sonuna kadar sürdürüp 2017-2018 sezonunu şampiyon bitirmek istiyoruz. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz.” Taraftarlara da seslenen Yıldırım, “Onlar bu zorlu maratonda en büyük gücümüz olacak. Bizi yalnız bırakmasınlar. Taraftarımızla bütünleşip hedefe koşacağız” dedi.

Haberler