Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Çaykara Muhtarlar Derneğinden Bakan Soylu´ya destek

Çaykara Muhtarlar Derneğinden Bakan Soylu´ya destek

Çaykara Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kulaç, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya atılan iftiraları kınadıklarını belirterek Bakanın yanında olduklarını açıkladı.

Çaykara Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kulaç, yaptığı açıklamada, “İçişleri Bakanımız memleketin aslan yürekli bakanı, Trabzon´umuzun cefakâr ve fedakâr memleket sevdalısı güzel evladı Sayın Süleyman Soylu’ya atılan iftiralar, isnat edilen aslı olmayan suçlamalar milletimizi ve bizleri derinden yaralamıştır. İftiraların zamanlama olarak ortaya çıkış sürecini çok manidar ve memleketin gücünü azaltmaya yönelik bir hamle olarak görmekteyiz. Bakan Soylu’ya yapılan saldırı, terör örgütlerini, sempatizanlarını, sevdalılarını, memleketteki hırsız ve uğursuzları, bilhassa vatana ihaneti meslek haline getiren zavallıları cesaretlendirmek için adice yapılmış bir saldırıdır.” dedi.

Haberler