Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Odalarda seçim ateşi

Odalarda seçim ateşi

YENİ yılın ilk günüyle birlikte Trabzon’da başlayacak olan seçimlerde bazı odalarda kıran kırana yarış yaşanacak. TESOB Başkanı Metin Kara’yı da doğrudan etkileyen Ayakkabıcılar Odası ve Fırıncılar Odası ile başlayan seçimler ocak ayı sonunda Sürmene Esnaf Odası seçimleri ile tamamlanacak.

TRABZON yeni yıla TESOB’a odalardaki seçim ateşiyle giriyor. Yeni yılın ilk günüyle birlikte başlayacak olan seçimlerde bazı odalarda kıran kırana yarış yaşanacak. TESOB Başkanı Metin Kara’yı da doğrudan etkileyen Ayakkabıcılar Odası ve Fırıncılar Odası ile başlayan seçimler ocak ayı sonunda Sürmene Esnaf Odası seçimleri ile tamamlanacak. Birlik olağan kongresinin ise tarihi henüz netleşmedi.

ESNAFIMIZ İÇİN ÇALIŞACAK KİŞİLERİN SEÇİLMESİ TEMENNİMİZDİR

Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, TESOB'un 49 meslek odası ve 26 bini aşan üyeyle bölgesinin en güçlü sivil toplum örgütü olduğunu belirterek, '1 Ocak – 31 Mart 2018 tarihleri arasında tüm odalarımızda seçimlerimiz var. Birçok odamızın seçim tarihleri belli oldu, aday arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Bizim temennimiz, esnaf ve sanatkârın bayramı olan seçimlerde, camiamıza hayırlı hizmetlerde bulunacak adayların başarılı olmasıdır. Üyelerimize yakışan hizmetleri götürecek, Trabzon'daki paydaşlarla üyelerini ileriye taşıyabilecek projeleri üretebilecek, şehrine, bölgesine ve ülkesine katkı sağlayabilecek arkadaşlarımızın yönetimlerde olması temennimizdir. Bu koltuklara gelen arkadaşlarımızın esnafımıza el uzatması, onlarla iyi diyaloglarda bulunması gerekmektedir. Bu düşüncelerle aday olan arkadaşlarımıza başarılar dilerken, seçimlerin huzur içinde geçmesini temenni ediyoruz' dedi.

TESOB Başkanı Kara, 2018 yılının başta esnaf ve sanatkârlar olmak üzere tüm Türk halkına bolluk, bereket ve huzur getirmesini de dileyerek, 'Esnaf ve sanatkârlarımız, 2018 yılında da bugüne kadar olduğu gibi ülkesinin ve milletinin daha da ileriye gitmesi için çalışmayla, üretmeye devam edecektir. Vatanına ve milletine bağlı, bayrağı için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan teşkilatlarımız, bundan sonra da bu ülkü uğrunda gerekirse canını vermekten çekinmeyecektir' diye konuştu.

 Aydın GELLECİ

Haberler