Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Rize’de yabancı sıkıntısı             

Rize’de yabancı sıkıntısı             

Yeşil-mavililer, yüksek maliyeti nedeniyle Petrucci ve Edomwonyi ile yollarını ayırmak istiyor

Beklenen transferleri henüz yapamayan Çaykur Rizespor’da gönderilmek istenen futbolcuların durumları belirsizliğini koruyor. 2 Ocak’ta Antalya’da başlayacak olan devre arası kampı için geri sayıma geçen yeşil-mavililerde Edomwonyi ile birlikte yolların ayrılmak istendiği Davide Petrucci’nin transferinde somut adımlar atılmış değil. Rizespor yönetiminin yüksek maliyeti nedeniyle göndermek istediği Petrucci’ye istenilen şartlarda henüz alıcı çıkmazken, Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, İtalyan futbolcunun Antalya kampına katılacağını söyledi.

Petrucci’ye tekliflerin olduğunu söyleyen Üzülmez, “Petrucci, takım içinde disiplini sağlama konusunda en önemli oyunculardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Bana kendisine transfer teklifleri olduğuna dair duyumlar geldi. Antalya’daki kampta Petrucci’nin durumunu görüşüp netleştireceğiz. Ben kendisinin Antalya kampına gelmesini istedim. Kamptaki duruma göre durumunu netleştireceğiz. Gidecekse yerine alacağımız isim için transferi biraz daha hızlandırmamız gerekiyor. Rizespor’un menfaatleri doğrultusunda transferlerimizi ne kadar çabuk yaparsak bizim için o kadar iyi olur” diye konuştu.

Haberler